Kreipkitės dėl užsakymo ir mes nemokamai pakonsultuosime.

Užsakymo užklausoje pateikite informaciją apie savo projektą.

Įvertinsime darbus ir kitą darbo dieną pateiksime Jums pasiūlymą.

Pamatų įrengimas

Būsto apdaila – paskutinis ir esminis elementas. Nuo to kaip įrengti gyvenamas ar administracines patalpas, priklauso ir visa kokybė. Profesionaliai ir atsakingai įrengtas būstas užtikrins namų šilumą, atsparumą oro sąlygoms, ilgaamžiškumą bei saugumą. Kiekvieni apdailos darbai yra unikalūs. Todėl pasirinkti apdailos meistrus – atsakinga ir tikslaus įvertinimo reikalaujanti užduotis.

Apdailos įrengimo darbus atliekame jau ilgus metus. Atliekame individualių namų, butų, administracinių patalpų įrengimo darbus, bei projektavimo darbus. Atsižvelgiant į klientų poreikius bei techninius projektų reikalavimus.

Siekiame dirbti taip, kad mūsų darbai kalbėtų patys už save. Gipso montavimo darbai, glaistymo dažymo darbai, grindų klojimo darbai, plytelių klijavimo darbus atlieka patyrę specialistai, dirbame su sertifikuotomis ir laiko patikrintomis medžiagomis, kurias gauname tiesiai iš tiekėjų, tad savo klientams užtikriname aukštą paslaugų kokybę ir tinkamas kainas. Visuomet laikomės sutartyse numatytų terminų bei savo atliktiems darbams suteikiame garantijas.

Mes įgyvendiname visus projektų etapus – nuo pasiruošimo apdailos: patarimų, planavimo ir projektų tvirtinimo bei valdymo, iki pilno išbaigtumo, pritaikant aukščiausio lygio profesionalias žinias.

Remonto darbų tipas priklauso nuo namo to ar ruošiamas kapitalinis remontas ar kosmetinis remontas. Norėdami Jums pateikti apdailos remonto įrengimo kainą, turime tiksliai žinoti Jūsų poreikius. Kiekvienu atveju individualiai su klientu aptariame kokį sprendimą siūlome, kokie darbai bus atlikti ir kokios medžiagos bus panaudotos. Susisiekite su mumis ir pateiksime Jums tikslų apdailos darbų kainos pasiūlymą.

Jei svarstote kokį interjero tipą pasirinkti ir koks sprendimas būtų optimaliausias Jūsų projekto atveju, susisiekite su mumis ir mes suteiksime Jums visa reikiamą informaciją, patarsime bei padėsime užtikrinti projekto įgyvendinimą.