Apdailos darbai

Tinkavimo darbai: gipsinių, kalkinių ir cementiniais skiediniais. Tinkuojame visus paviršius; sienas ir lubas.
Grindų liejimo/betonavimo darbai: Juodgrindžių, šlifuotų ir pramoninių (poliruotų su priedais) grindų betonavimas, tai pat liejame epoksidines / dekoratyvines grindis.
Gipso montavimo darbai: montuojame pertvarines sienas, lubas, ir kitus paviršius. Įrengiame įvairių formų tiesias, bei lenktas nišas ir dėžutes.

Glaistymo dažymo darbai: sienų lubų lyginimas / glaistymas, dažymas, glaistymas dekoratyviniu tinku
Tapetavimo darbai: foto, skystų ir paprastų tapetų klijavimas,.
Plytelių klijavimo darbai: akmens masės, mozaikos, dekoratyvinių, bei klinkerio plytelių.
Staliaus dailidės darbai: Durų / langų monatvimas, palangių įrengimas, baldų surinkimas, grindų parketlenčių, laminato klojimas bei parketo, tarketo, pvc, kiliminės dangos klijavimas, grindjuoščių montavimas.

Laiptų gamyba: Įrengiame įvairių formų, metalinius ir betoninius laiptus.
Laiptų apdaila:. Montuojame laiptų pakopas iš medienos ir kitų plokščių. Tvirtiname stiklinius, kalvystės gaminių ir medinius laiptų turėklus.

Baldų gamyba/montavimas: Priimame nestandartinių virtuvės, sieninių spintų, sekcijų, komodų, vonios kambario, biuro baldų užsakymus.

Inžinėrinės sistemos

Santechnikos įrengimas: vamzdyno, prietaisų, šildomų grindų ir katilinės.

Ventiliacijos įrengiamas: ortakių, rekoperatorių ir kondiciuonierių montavimas.

Elektros instaliacija: kabelių, jungiklių, šviestuvų ir rozečių montavimas.

Apsaugos sistemų montuotojas: Perimetro, vaizdo kamerų, durų, langų, šilumos, judesio, garso, ugnies, temperatūros, dūmų, šviesos, potvynio, vėjo ir elektros sutrikimų daviklių įrengimas ir pajungimas. Apsaugos klaviaturos montavimas ir derinimas. Pilna Jūsų turto apsauga.

Išmanus įrenginiai palengvins Jūsų buitį. Jums tereikia turėti namų internetą ir išmanų telefoną. Mes išrinksime tinkamiausią namų valdymo sistemą, viską sujungsime su Wi-fi ir išmaniąja programėle. Nuotoliniu būdu galėsite automatiškai nustatyti, valdyti, stebėti ir kontroliuoti:
SANDARUMAS – dūrų, langų spynas, vartų darynėjimą, užuolaidų, ruletų ir žaliuzių padėtį.
VIDEO/AUDIO – stebėti ir fiksuoti per vidaus ir lauko kameras ir domofoną. Vaizdą, garsą ir muziką transliuoti ar bendrauti.
APŠVIETIMAS – touch screen jungikliai, elektros lizdai,  su nuotoliniu reguliavimu.
PRIETAISAI – vonios kambario, kavos apartas, virdulys, viryklė su orkaite, skalbimo mašina, šaldituvas, robotas siurblys ir robotas žolepjovė.
ORAS – temperatūros, CO2 ir drėgmės lygį.

Griovimo darbai

Griovimas su technika: namo ar jo dalies griovimas su technika. Naudojame šiuolaikinią technika su kaltais (kūjais, plaktukais) ir griovimo žirklėmis. Statybinio laužo išvėžimas savivarčiais arba malimas (smulkinamas) vietoje su akmenskalde.

Kapitaliniai griovimai: vidinių ir laukinių sienų, perdangų, bei kitų kapitalinių (nešančių, atraminių) konstrukcijų griovimas. Sustiprinimui naudojame plienines ir kitas konstukcijas. Statybinį laužą išsivežame su statybinio laužo konteineriu.

Nesudėtingi griovimai: griauname medines ir betonines grindis. Ardome gipsines, medines ir mūrinias pertvaras. Demontuojame stogus, langus, duris ir kitus prietaisus. Šaliname visų tipų paviršius: plyteles, tinką, tapetus, grindų dangą ir kitą. Statybinį laužą išsivežame.

Projektavimo paslaugos

Architektas konstruktorius: Ruošiame projektinius pasiūlymus su vizualizacija ir kapitalinio remonto projektus su ekspertize.

Interjero dizainas: Parengiame patalpų projektinį pasiūlymą su vizualizacija. Suruošiame planuojamų patalpų remonto grafiką ir planą, parenkame medžiagas, prietaisus, su sąmata dalyvaujame visame statybos remonto procese. 3D patalpų interjero atvaizdavimas su baldų išdėstymo planu ir baldų projektavimu.
Elektros planas: Parengiame šviestuvų, jungiklių ir rozečių patalpose išsidėstymo planą. Apskaičiuojame ir įvertiname apšvietimą patalpose.
Santechnikos planas: Parengiame katilinės, vamzdynų ir santechnikos prietaisų išsidėstymo planą. Rengeme grindinio šildymo ir radijatorių įrengimo ir keitimo projektus.
Vedinimo planas: Parengiame orakių patalpose išsidėstymo planą. Parenkame ir montuojame kondicionierius ir rekoperatorius. Apskaičiuojame patalpų tūrio ir oro padavimą.

Architektas: Projektuojame namus, deriname, ruošiame statybos leidimus, bei statybos užbaigimo dokumentus.