Apdailos darbai

Tinkavimas: Tinkavimo darbai – gipsinių, kalkinių ir cementiniais skiediniais. Tinkuojame visus paviršius; sienas ir lubas.
Grindų Betonavimas ir Liejimas: Juodgrindžių, šlifuotų ir pramoninių (poliruotų su priedais) grindų betonavimas, tai pat liejame epoksidines / dekoratyvines grindis.
Gipso plokščių montavimas: Iš gipskartonio montuojame pertvarines sienas, lubas, ir kitus paviršius. Iš gipso profilių įrengiame įvairių formų tiesias, bei lenktas nišas ir dežutes.

Dažytojai: sienų lubų lyginimas / glaistymas, dažymas, foto, skystų ir paprastų tapetų klijavimas, glaistymas dekoratyviniu tinku.
Plytelių meistrai: Užsiimame visų rūšių plytelių klijavimu. Akmens masės, mozaika, dekoratyvinių, klinkerinių plytelių klijavimas.
Stalius – Dailidė: Durų / langų monatvimas, palangių įrengimas, baldų surinkimas, grindų parketlenčių, laminato klojimas bei parketo, tarketo, pvc, kiliminės dangos klijavimas, grindjuoščių montavimas.

Laiptų meistras gamyba: Įrengiame įvairių formų, metalinius ir betoninius laiptus.
Laiptų meistras apdaila: Atliekame įvairias laiptų apdailos paslaugas. Montuojame laiptų pakopas iš medienos, plytelių ir kitų plokščių. Tvirtiname stiklinių, kalvystės gaminių ir medinius laiptų turėklus.

Baldų meistras: Priimame nestandartinių virtuvės, sieninių spintų, sekcijų, komodų, vonios kambario, biuro baldų užsakymus.

Fasado tinkuotojas: Namo šiltinimas polestirolu, armavimas, tinkavimas dekoratyviniu tinku.
Ventiliuojamo fasado meistrai: Profilių, vatos, plokščių įrengimas ir montavimas. Klinkerio plytų mūrijimas.
Stalius skardininkas: Lietaus sistemų įrengimas, kamino ir kaminėlių, parapeto, stogo, pastogės, palangių apskardinimas. Pastogės pakalimo darbai.

Statybos darbai

Pamatų meistrai: Įrengiame juostinius, polinius, gręžtinius ir plokštuminius pamatus.

Karkasinių namų meistrai: Statome modulinius ir medinius karkasinius namus.
Mūrininkai: Mūrijame visų tipų blokelius, plytas ir klinkerį.

Stogdengiai: Dengiame skardinės, čerpinės, šiferinės dangos – medinių konstrukcijų šlaitinius stogus. Plokščią stogą dengiame su ruloninę prilydoma dangą, įrengiame gelžbetones perdangos plokštes, liejame monolitines perdangas.

Šiltintojai putomis: Šiltiname uždarų ir atvirų porų poliuretano putomis. Sienas, stogus, lubas iš vidaus ir iš išorės.
Šiltintojai vata: Šiltiname akmens vata. Grindis, sienas, lubas ir stogus iš vidaus ir iš išorės.
Šiltintojai polistirolu: Šiltiname polistirolo vata. Grindis, sienas, lubas ir stogus iš vidaus ir iš išorės.

Roletų – Žaliuzių montuotojai: Užsakome ir montuojame, Vokiškas lauko apsaugines žaliuzes, vidaus roletus ir vidaus žaliuzes su išmanios automatikos pajungimu.
Langų durų montuotojai: Užsakome ir montuojame, Vokiškus medinius, plastikinius ir aliuminius langus ir duris.
Vartų montuotojai: Užsakome ir montuojame, Vokiškus pakeliamus garažo vartus su išmanios automatikos pajungimu. Gaminame ir montuojame stumdomus ir varstomus tvoros vartus su išmanios automatikos pajungimu.

Tvoros meistras: Tveriame medine, segmentines, ir kalvystės dirbinių tvoras. Mūrijame tvoros stulpus iš akmens, klinkerio, bei plytų mūro.
Terasų meistras: Įrengiame betonines, medines terasas.
Pavesinių meistras: Įrengiame medines ir stiklines pavėsines, su stumdomom ir varstomom durim, papildomai galime įrengti stumdomų langų automatiką.
Trinkelių meistrai: Klojame betonines ir klinkerines trinkeles įvairiais plotais. Nuo šaligatvio takelio iki automobilių stovejimo aikštelių.

Inžinėrinės sistemos

Santechnikas: Santechnikos įrengimas, prietaisų montavimas šildomų grindų įrengimas, katilinės įrengimas ir pajungimas. Meistras į namus.

Ventiliacijos montuotojai: Įrengiame vedinimo ortakius patalpose, montuojame rekoperatorius ir kondiciuonierius.

Elektrikai: Elektros jungiklių, šviestuvų, rozečių instaliacija ir pajungimas.

Apsaugos sistemų montuotojas: Perimetro, vaizdo kamerų, durų, langų, šilumos, judesio, garso, ugnies, temperatūros, dūmų, šviesos, potvynio, vėjo ir elektros sutrikimų daviklių įrengimas ir pajungimas. Apsaugos klaviaturos montavimas ir derinimas. Pilna Jūsų turto apsauga.

Išmanus įrenginiai palengvins Jūsų buitį. Jums tereikia turėti namų internetą ir išmanų telefoną. Mes išrinksime tinkamiausią namų valdymo sistemą, viską sujungsime su Wi-fi ir išmaniąja programėle. Nuotoliniu būdu galėsite automatiškai nustatyti, valdyti, stebėti ir kontroliuoti:
SANDARUMAS – dūrų, langų spynas, vartų darynėjimą, užuolaidų, ruletų ir žaliuzių padėtį.
VIDEO/AUDIO – stebėti ir fiksuoti per vidaus ir lauko kameras ir domofoną. Vaizdą, garsą ir muziką transliuoti ar bendrauti.
APŠVIETIMAS – touch screen jungikliai, elektros lizdai,  su nuotoliniu reguliavimu.
PRIETAISAI – vonios kambario, kavos apartas, virdulys, viryklė su orkaite, skalbimo mašina, šaldituvas, robotas siurblys ir robotas žolepjovė.
ORAS – temperatūros, CO2 ir drėgmės lygį

Griovimo darbai

Griovimas su technika: Užsiimame namų ir dalies namo griovimų su technika. Naudojame šiuolaikinius vikšrinius ir ratinius buldozerius su kaltais (kūjais, plaktukais) ir griovimo žirkles. Statybinį laužą išsivezame savivarčiais arba malame (smulkiname, sijojame) akmenskalde statybvietėje.

Griovėjai: Griauname kapitalines (nešančias, atramines) konstrukcijas. Butų, namų, kitų patalpų vidines ir laukines sienas, perdangas. Sustiprinimui naudojame plienines ir kitas konstukcijas. Statybinį laužą išsivežame su statybinio laužo konteineriu.

Griovikai: Griauname medines ir betonines grindis. Ardome gipsines, medines ir murinas pertvaras. Demontuojame stogus, langus, duris ir kitus prietaisus. Šaliname visų tipų paviršius: plyteles, tinką, tapetus, grindų dangą ir kitą. Statybinį laužą išsivežame.

Projektavimo paslaugos

Architektas konstruktorius: Ruošiame projektinius pasiūlymus su vizualizacija ir kapitalinio remonto projektus su ekspertize.

Interjero dizainas: Parengiame patalpų projektinį pasiūlymą su vizualizacija. Suruošiame planuojamų patalpų remonto grafiką ir planą, parenkame medžiagas, prietaisus, su sąmata dalyvaujame visame statybos remonto procese. 3D patalpų interjero atvaizdavimas su baldų išdėstymo planu ir baldų projektavimu.

Architektas: Projektuojame namus ir deriname bei gauname statybos leidimus. Statybos užbaigimo pridavimas.

Elektros planas: Parengiame šviestuvų, jungiklių ir rozečių patalpose išsidėstymo planą. Apskaičiuojame ir įvertiname apšvietimą patalpose.
Santechnikos planas: Parengiame katilinės, vamzdynų ir santechnikos prietaisų išsidėstymo planą. Rengeme grindinio šildymo ir radijatorių įrengimo ir keitimo projektus.
Vedinimo planas: Parengiame orakių patalpose išsidėstymo planą. Parenkame ir montuojame kondicionierius ir rekoperatorius. Apskaičiuojame patalpų tūrio ir oro padavimą.